Firma "Wizpak" jest niewielkim zakładem produkującym opakowania zbiorcze z tektury falistej. "Wizpak" ma charakter firmy rodzinnej - niedużej, ale opartej na współpracy i miłej, "domowej" atmosferze.

Nasz zakład powstał w grudniu 1992 roku jako firma jednoosobowa. Obserwacja rynku pozwoliła nam upewnić się w przekonaniu, iż opakowanie tekturowe jest niezbedne dla dużej części produktów oferowanych na polskim rynku, ponadto wierzyliśmy, że dobre opakowanie to połowa sukcesu dla producenta danego towaru. Zaczynaliśmy skromnie, choć z zapałem do ciężkiej pracy i wiarą w sukces. Początkowo zakład funkcjonował w pomieszczeniach dzierżawionych, zaś w 1999 roku zakupiliśmy halę w Tymbarku. To właśnie w tym malowniczo położonym miejscu postanowiliśmy stworzyć nasz drugi dom.

Wiedzieliśmy, że aby zaistnieć na rynku, musimy rozsądnie zaplanować działania reklamowe. Wspaniałą okazją do zaprezentowania swojej oferty, przedstawienia się Klientom oraz nawiązania kontaktów (które utrzymujemy do dziś) okazały się targi branżowe. Dwukrotnie byliśmy wystawcami na krakowskich Targach Opakowań Pakra (1996r. 2000r.). Nasze stoisko zainteresowało klientów, spodobało się także organizatorom targów. Nasza firma otrzymała nagrodę Ministerstwa Ochrony Środowiska, dzięki której mogliśmy przedstawić swoją ofertę na Targach Ekologicznych.

Produkujemy szeroki asortyment opakowań w oparciu o ekologiczne materiały z uwzględnieniem wymogów ochrony środowiska.

Oferujemy opakowania wysokiej jakości dla odbiorców z różnych branż: spożywczej, chemicznej, obuwniczej, chłodniczej, reklamowej, itd.

Duże doświadczenie, nowoczesne wykrojniki i wykwalifikowani pracownicy pozwalają nam szybko realizować indywidualne zamówienia zgodnie z życzeniami naszych klienów.

Certyfikaty
Wizpak
Wiesława i Zbigniew Jasica Sp.j.
Dobra 530, 34-642 Dobra
tel. +48 602 766 775

biuro@wizpak.pl, wizpak@interia.pl
podziękowania